Muži a ženy jsou odjakživa úplně odlišní, každý má něco, co ten druhý ne, a právě proto by spolu měli být. Samozřejmě je naprosto normální, když jsou spolu dvě stejná pohlaví, ale o tom se dnes bavit nebudeme. Dnes se budeme bavit o mužích a ženách a jejich problémech, které jsou poměrně dost odlišné a málokdy se na ty mužské problémy pohlíží stejně jako na ty ženské, i když by se mnohokrát právě mělo. Proč tomu tak vlastně je? Ženy už od pradávna neměly moc pravomocí, nebo alespoň ne takové, jako muži. Být ženou znamenalo být zavřená v domácnosti, starat se o děti, vařit a uklízet a běda, jestli nějaká žena chtěla dělat něco jiného, pracovat nebo se starat doma o peníze a být hlavou rodiny.

problémy

To bylo opravdu něco nevídaného, takže žádná žena taková nebyla a pokud ano, lidé ji moc nemuseli, protože se lišila od normy. Ženy ani neměly taková práva jako muži, například volební právo, a to dost dlouho. Pak se to změnilo a na ženy se postupně právem začalo pohlížet jinak a s větší úctou a pokorou. V dnešní době jsme na tom úplně jinak a velmi dobře, mnohdy ale zapomínáme na to, že i muži mají své problémy. Už jen to, že se slaví jen mezinárodní den žen a žádný den mužů není, nebo se slaví Den matek a na Den otců moc nikdo nemyslí je trochu důkaz toho, že to možná zašlo i někam, kde nechceme.

smutek

To ale neznamená, že se na ženy myslí více než na muže. To právě ne, ale veřejně se to tak prezentuje a když má problémy muž a necítí se dobře, tak je to špatně a hned je slabý. To ale není pravda. Velmi častým problémem mužů je například problém s erekcí. A rozhodně to neznamená, že je s mužem něco špatně. Největší problém mužům dělá si zajít k doktorovi, protože viagra se nedá jen tak koupit a musí vám ji předepsat lékař. Samozřejmě na internetu najdete inzerát prodám viagru, ale nenechte se nalákat, kdo ví, co v tom bude a raději si zajděte k doktorovi, který vám legálně předepíše viagru, která vám s erekcí pomůže. Toho se vůbec nemusíte bát.