Musí to být přímo strašné během pěti minut přijít o střechu nad hlavou. O celý dům. Mnozí z nás si to ani nedokážou představit. Najednou z ničeho nic máte z domu kůlničku na dříví a střecha je fuč. A musí se to řešit hodně rychle, protože jakmile se zaváhá, tak se zničí i zbytek stavení a můžeme začít znovu od začátku.

Nejprve je třeba začít střechou, to je jasné. Jenže ta stojí peníze a rozhodně ne málo. A pokud nemáme ušetřeno, což nemáme, protože naše platy jsou stále hodně nízké, tak se musíme nějak postarat a a peníze si sehnat. Jak jinak než půjčkou. Jenže to jsme kdysi zkoušeli a neuspěli. Takže máme navíc ještě záznam v registru. Ten tam ovšem může být i odjinud. Například pokud platíte měsíční paušál telefonní společnosti a někdy jste vynechali, tak tam jste také. A nevíte o tom. Ono to totiž funguje tak, že vás tam věřitel šoupne a vám to sdělovat nemusí. Prostě spadla klec na kanára.

vějíř bankovek

Takže již dopředu víte, že v bankách máte utrum a nedají, respektive nepůjčí, abychom byli přesní, vůbec nic. Je tedy třeba hledat cestičku jinou a přečtením tohoto článku ji naleznete. Musíte se totiž vyhnout bankovnímu sektoru a zamířit do nebankovního. Ten má mnohem lepší nabídky a funguje zhruba tři krát rychleji. Nebankovní hypotéky bez registru dává každému, kdo peníze nutně potřebuje. Neznamená to však, že by se do registru nenahlíželo, to ano, ale nebere se v potaz. Proto také společnost uvádí, bez registru.

psík a peníze

Zde se pracuje poněkud jinak a rychleji, jak již jednou výše zmíněno. Ale pozor, pokud se domníváte, že vás tu bude někdo do něčeho nutit, aby v časovém presu něco podepsal, tak to ani omylem. Klidně si můžete vzít všechny materiály, včetně smlouvy, domů a zde si to v klidu prostudovat. Můžete se také spojit s právníkem, aby vám to všechno prověřil. A když to pak podepíšete, máte peníze na účtu do hodiny.