Zřejmě každý již okusil chutnou zeleninu, která vyrostla prakticky v domácím prostředí, a když je čerstvě utržená, tak to je hotová pochoutka. Takovou dobrotu si rády dopřejí i děti, pro které je nesmírně důležitou součástí na jídelníčku. Bezpochyby kdo má zahrádku, tak se k takovému názoru vždy kladně připojí. Je pravdou, že ale každý žijeme jinde a ne každé místo dovolí sklízet úrodu takovou, jaká je naše představa. Okolní klima má totiž hodně velký vliv na růst rostlinek. Aby se vše podařilo, tak je dobré pouvažovat o koupi skleníku, který se postará o bezpečí vaší sklizně i vývoje úrody. Ideální je, když si můžete utrhnout čerstvou okurku, rajčátko a další plody a ještě čerstvé je zpracovat. Váš pokrm získá nejen krásnou barvu, ale věřte tomu, že si krásně provoníte i kuchyni.

polykarbonátový skleník

Nabídka, která stojí za úvahu

Jsme česká společnost a výrobou skleníků se zabýváme přes třicet let. Během této doby se změnilo mnoho věcí a my se neustále ve výrobě zdokonalujeme. Navíc máme již za ty leta vyzkoušeno, co je efektivnější a prospěšnější pro vaši úrodu. Například se odlišujeme od jiných skleníků tím, že naše zahradní skleníky mají větrání od hřebene, což je v podstatě úplně obráceně, nicméně je skutečně tento způsob větrání daleko lepší.

skleník z polykarbonátu

Další naší takovou vychytávkou je možnost si skleník prodloužit kdykoliv uznáte za vhodné, že byste mohli ještě věnovat kousek volného prostoru na vaše zahradničení pod střechou. Prodloužení je vždy nastaveno tak, že můžete o půl metru zahradní skleník nastavit na potřebnou velikost. Jen je třeba vědět, který model jste si od nás zakoupili.

Zahradní skleníky vyrábíme podle vašich požadavků a přesně na míru, nabízíme rovněž mnoho dalších doplňků, které se vám při vaší práci budou hodit. Rovněž si u nás můžete objednat i odbornou montáž skleníku, pokud byste si nebyli jisti tím, že vše zvládnete svépomocí.