Nábytek z masivu je dnes bohužel na ústupu. I když jde o mnohem kvalitnější kusy než jaké najdeme v obchodech dnes, lidé většinou podléhají módním trendům a jinak tomu není ani v oblasti bydlení. Naprostá většina lidí se nábytku po babičkách zbavovala a vyměnili ho za moderní nábytek, který sice stojí zdánlivě pár korun, ale rozhodně nevydrží tak dlouho jako onen masiv. Bohužel produkce nábytku z MDF desek pronikla i do kuchyní, a tak je dnes velice náročné sehnat kuchyni na míru právě z masivu. I menší linka z masivu je násobně dražší, a tak není divu že drtivá většina lidí má dnes linku z MDF desek.

černá linka

Nechcete ji?
Pokud se vám představa kuchyně z jiného materiálu než z masivu příčí, stále máte ještě možnost si ji nechat vyrobit na míru. Vyrábíme samozřejmě linky z moderních materiálů, protože je po nich velký poptávka, ale dokážeme vyrobit i dřevěné kuchyně na míru. Jen je potřeba počítat s trochu vyšší cenou. Pokud to pro vás není překážka, velice rádi se výroby vaší vysněné dřevěné kuchyně ujmeme.

modrní linka

Co můžete čekat?
Vyrábíme klasické kuchyně, ale samozřejmostí je výroba kuchyní v moderním designu. Dokážeme pro vás připravit i designové skvosty, za které by se rozhodně nemuselo stydět nejedno prestižní kuchyňské studio. Projdeme s vámi plánování kuchyně pomocí plánovače, kde si vyberete barvy, styl i různé velikosti. Budeme potřebovat vidět místo kde se bude linka montovat a měli byste mít ještě před zaměřením hotové omítky.

V kuchyni většina lidí tráví spoustu času, a proto by každému měla maximálně vyhovovat. Nenechte si nikým namluvit že stačí obyčejná linka za pár korun. Úplně levné linky dlouho nevydrží a o kvalitě provedení a kování není třeba dlouze hovořit. Právě kování musí být kvalitní aby vydrželo mnoho let bez problému, protože denně otevíráte skříňky i šuplíky. Vybírejte kvalitu – u nás ji najdete.