Krásu každý člověk vnímá úplně jinak. Abych pravdu řekla, tak ještě před několika lety, asi před patnácti lety, jsem vnímala krásu takovou, která je úplně jiná, než je dnes. Já jsem dříve vnímala krásu takovou, že každý musel být úplně extra štíhlý, mít dlouhé vlasy a opravdu dokonalou pleť, malý nos a velké rty. Já vím, že v poslední době se také zase velké módní velké rty, ale abych pravdu řekla, tak mně se to nelíbí. A také jsem dokonce slyšela, že některé ženy jsi kvůli kráse nechávají také udělat jinou bradu. A víte, jaký tvar brady v poslední době nejvíce módní? Samozřejmě, když se necháte bradu udělat do špičky.

Krása je v každém z nás.

Nemohla jsem tomu ani věřit, ale když jsem se potom podívala na různé fotografie žen, které to přehánějí s plastickou chirurgií, tak opravdu měly plné rty a opravdu špičatou bradu. Musela jsem se tomu smát, protože dříve jsem si to vůbec neuvědomovala, takže od té doby, co vím, že je v kurzu špičatá brada a považují to za sexy a krásné, tak to sleduji opravdu pravidelně a přijde mi to opravdu k smíchu. Podle mého názoru je to opravdu katastrofa, navíc vůbec nevím, kam ten svět spěje. A to nemyslím například ani to, že v poslední době také velice moderní, když má žena veliký zadek a nechají si tam napíchat kde co.

Co vy a plastika?

Také jsem slyšela, že některé ženy si nechají do zadku napíchat olej, což je velice nebezpečné, protože nemají peníze na profesionální plastickou operaci, aby měli větší zadek. Podle mého názoru opravdu zbytečné. Vždyť přeci stačí více jíst, přibrat a a na světě je ihned zadek veliký, a to zadarmo a ještě si na tom pochutnáte. Já tady hubnu, abych dala dolů svých pět přebytečných kil a nedaří se mi to, škoda, že nemohu vzít tuk z mé zadnice, aby si to někdo mohl vzít do své, když s emu líbí velké zadní partie. A jak krásu vnímáte vy? Nebo co říkáte na plastické operace?