Co si představíte pod pojmem krása? A věřte mi, že když jsem se takhle ptala někoho, tak mi každý vždycky odpoví, že krása vždycky je něco jiného. Protože každý člověk vidí krásu úplně jinak. A já s tímhle souhlasím, protože je to pravda. Protože když to tak vezmu, tak každý člověk vnímá krásu jinak. A také jsem dokonce slyšela, že někteří muži třeba upřednostní modelky anebo velice štíhlé ženy před ostatními. Potom to tady ale také pánové, kteří upřednostňují zase hodně obézní ženy. O tohle píši, protože znám jednoho muže, který má rád ženy, které váží alespoň sto kilogramů a více.

Mám ráda procházky u moře.

Opravdu to tak je. A sice mi nevadí, když má někdo nadváhu, ale zase si řekněte upřímně, že zase mít více než sto kilogramů třeba při výšce sto šedesát centimetrů, tak je to velice nebezpečné a nezdravé. Protože všichni víme, že obezita je nezdravá. Někomu to sice nevadí, že je obézní, ale zase se za to stydí. V tomhle krása tak trochu pokulhává, protože každý má krásu posunutou někde jinde. Někomu se třeba obezita anebo holka krev a mléko líbí hodně. Zase jedna moje kamarádka je hodně obézní má sto dvanáct kilogramů, ale shodit nechce, protože jí to nebaví. Ale stydí se, že je obézní.

Krása je různá.

A taky se mnou nechce už chodit vůbec na bazén ani v létě nikam, kde by šla vidět její dost silná kůže anebo postava. Sice se stydí, ale prý s tím nechce nic dělat, že prý by ta její dieta na pět let, a to jí to se jí prý vůbec nechce. Já opravdu hodně chápu lidi, že každý vnímá krásu jinak a že někoho by ani nebavilo čekat, než se na něm projeví změna, když třeba chce člověk zhubnout. Ale když budete mít motivaci a budete se snažit, abyste docílili svého cíle, tak se vám pak bude jistě dařit. Ale hlavně buďte v pohodě, každý je svým způsobem krásný. A vy vnímáte krásu jak? Já to mám tak, že nemám úplně vyhraněný styl.