Když se řekne slovo zábava, co si pod tímto pojmem představíte? Děti určitě dětské hřiště plné skluzavek a houpaček, hračky všeho druhu, zábavné herničky nebo aquapark. A co dospělí? Zábava je široký pojem. Tam, kde se někteří baví, jiní můžou pociťovat nudu. Někdo má rád klidnější druh zábavy, jako je třeba háčkování nebo četba knihy. Druzí naopak milují adrenalin, společnost a akce. Jaký typ jste Vy? Já se rozhodně přikláním k akci! Ale neříkám, že klidné aktivity nemají také něco do sebe. Jsou chvíle, kdy přijdou opravdu vhod. Třeba po náročném pracovním dnu, kdy už člověk nemá na nikoho a nic moc náladu.

Noční ohňostroj

Prostě si dát sprchu a s knížkou se zavrtat do peřin a usnout. Ale vraťme se zpátky k té akci. Za mě je důležité žít aktivně společenský život. Utužují se tak dost dobře mezilidské vztahy a člověk není pořád jen zavřený doma nebo v práci. Navíc, když se koná festival nabitý skvělou muzikou a spoustou zábavy, člověka strhne už jen samotná atmosféra na daném místě. To je pro mě naprosto kouzelné a vždy mě to velice fascinuje. Hodně to dokáže pomoci i při špatné náladě. To dění člověka převede na jiné myšlenky a zaplaví ho vlna nového poznání. Není tohle způsob relaxace, který by Vám vyhovoval?

Muž a dívka

Samozřejmě se to nedá provozovat vždy a za všech okolností. Je to spíš příležitostný náboj, ale o to má pak větší sílu. Říkáte si, že by jste rádi vyrazili na takovou akci, ale máte malé děti a hlídání není? Zkuste se zamyslet, jestli to opravdu nejde. S dětmi, které už nejsou úplně miminka se dá podniknout ledacos. Možná se to nezdá, ale děti umí být neuvěřitelně přizpůsobivý, když je k tomu vedeme. Proč to neudělat tak, že jednou bude dětská party a příště zase dospělácká? Uvidíte, že i tam se děti zabaví a zážitek si domů přinesete všichni! I spokojenost rodičů je důležitá, tak do toho!