Většina lidí si ráda sedne po náročném dni a dá si něco dobrého. Vždycky je lepší, když vám někdo připraví třeba kávu nebo čaj a postará se o vás, zatímco vy jen sedíte a užíváte si chvilky pohody a klidu. Kdo by si rád neposeděl v krásném a příjemném prostředí, které přímo láká k návštěvě a posezení?

růžový dort

Jestli si chcete dát dobrou kávu a skvělý zákusek, kavárna Pink roses vás ráda přivítá. Je vyhlášená nejen svým krásným interiérem, kde vás čeká také pohled na stěnu z růží, ale zejména vynikajícími dezerty. Umění vytvořit dezert není pro každého, a při vymýšlení i tvorbě zákusků je potřeba přemýšlet nad tím, aby k sobě jednotlivé chutě ladily, a aby zákusek zaujal hlavně svým vzhledem. Vybíráme totiž očima, a proto je důležité, aby výroky zaujaly.

Kavárna Hradec Králové nabízí vynikající zákusky, makronky i dorty. Setkáte se tu nejen s českými tradičními zákusky, jako jsou například likérové špičky, ale pochutnat si tu můžete na zahraničních dezertech. Velmi oblíbení jsou například cupcaky a nabídce dlouhodobě vévoda makronky.

Historické město plné krás
Hradec Králové je proslulý svými historickými památkami. Jezdí sem pravidelně turisté z celého světa, a proto je potřeba mít jim co nabídnout. I místní si zaslouží něco dobrého na zub, jak se říká. Dopřejte si odpoledne jen pro sebe a vychutnejte si šálek lahodné kávy, a vyzkoušejte třeba legendární makronku. Rozhodně si pochutnáte.

oranžová makronka

Potřebujete dort?
Co by to bylo za kavárnu, kdyby nevyráběla zákusky a dorty na zakázku? Každý občas chce potěšit někoho blízkého něčím opravdu dobrým, ať už zákuskem na lepší náladu nebo dortem k narozeninám. Oboje si tady můžete objednat. Cukrárna nabízí pestrý výběr výrobků, které si můžete odnést i domů. Samozřejmostí je pečení na svatby a další události. Tady máte vždy jistotu skvělé chuti díky poctivým domácím surovinám.