Hypotéka je něco, která vám může změnit život, a to hlavně kvůli tomu, že si vezmete vlastně peníze na to, abyste si pořídili vlastní bydlení. Je opravdu jenom na vás, jestli chcete vlastní byt anebo veliký dům, myslím si, že opravdu hodně lidí dává spíše přednost většímu domečku někde na vesnici, kde potom můžou běhat malé děti. A já sama si myslím, že kdybych já jsem se měla rozhodnout a měla bych opravdu na to peníze, tak bych také samozřejmě dala přednost velkému domu před malým bytem na sídlišti. Já jsem celý život žila vesnici, kde jsme každý měli soukromí a měli jsme veliký dům a také veliký statek, takže opravdu si nedokáží představit, že bych jednoho dne se musela přestěhovat do malého bytu, například o velikosti dva plus jedna, kdybych neměl ani možnost si otevřít dveře a vyběhnout někam na vesnici a na zahradu.

S penězi se lépe žije.

Opravdu hodně by mě to vadilo, takže jsem nakonec ráda, že jsme se tehdy ještě s přítelem dohodli na tom, že nebudeme bydlet v nájmu celý náš život a že si nikdy nevezmeme hypotéku na malý byt, že se vezmeme kvalitní hypotéku na domek na vesnici. A toho mě potěšilo, protože můj přítel a stále dokola opakoval, že nejhorší by pro něj bylo, kdyby také musel bydlet v nájmu.

Umíte šetřit?

Na nájem nechtěl mít ani dům, chtěl bychom si prostě vzít velikost hypotéku. Takže jak jsme řekli, tak jsme také udělali. Podívali jsme si ještě prvně na webové stránky hypotekybezregistru.cz, kde je plno informací o hypotéce. A s přítelem se nám zalíbila kvalitní nebankovní hypotéku bez registru Hypotekybezregistru. A jsme rádi, že existuje opravdu tolik příkladů hypotéky, kdy člověk si opravdu může vzít hypotéku, aniž by se bál, že se nějak nepříjemně může zadlužit. Opravdu uvidíte sami, že hypotéka je opravdu perfektní. A hypotéku bez registru je oblíbená. A nebankovní hypotéky bez registru vás vždy něčím překvapí. protože nebankovní hypotéky bez registru jsou oblíbené.