Je tomu už opravdu hodně dlouho, když jsem měla stále doklad problémy s pletí a také s vlasy a nehty. Opravdu jsem nedokázala na nic přijít, co by to mohlo být. Slyšela jsem na internetu, že existují také různé cibulové zábaly na nehty, že prý po tomhle cibulovém zábalu budou nehty opravdu pevnější a lesklejší. Říkala jsem si, že to snad je vtip. Vážně cibule dokáže takové zázraky, že bych měla zase svoje pevné a pružné nehty? No, za zkoušku přeci nic nedám. A vyzkoušela jsem to. A i když se tohle dělala deset dní v kuse a vždycky jsem si nehty potírala cibulovou šťávou, tak se vůbec nic nezlepšilo.

Kolagen dodává krásu.

A taky jsem dokonce slyšela, že jsou na vlasy opravdu perfektní kopřivové přelivy. Zkoušela jsem to také několikrát, ale nejenom tyto kopřivové přelivy na vlasy opravdu páchnou a smrdí, tak mi to taky ani vůbec nepomohlo. Opravdu jsem byla z toho velice smutná a také mě to trápilo, protože jsem už chtěla mít zase pevnou pleť a zdravé vlasy a nehty. Nakonec to všechno dopadlo tak, že jsem se podívala na webové stránky orcacollagen.cz, které mi doporučila moje maminka, kde i ona si kupuje různé potravinové doplňky. A to hlavně kolagen. Moje maminka zkoušela hydrolyzovaný rybí kolagen a také dokonce kolagen s kyselinou hyaluronovou.

Krásy není nikdy dost.

Pokud vůbec neznáte účinky kolagenu anebo nevíte, co je to kyselina hyaluronová, podívejte se ještě jednou pořádně na tyto webové stránky, kde se dozvíte opravdu plno informací, které by vás měly zajímat. Pokud stále vás trápí opravdu měkké a slabé nehty a vlasy, tak kolagen bude pro vás naprosto ideální volba. Nemusíte se bát. Tento kolagen je vhodný jak pro ženy, také pro muže. Ovšem ale pokud jste, milé ženy těhotné, raději se zeptejte se svého lékaře nebo gynekologa, abyste třeba například něco nezanedbali. Nejlepší kolagen koupíte i za skvělé ceny!