Jistě má každá doba své klady i zápory. Někdo může říci, zlatý dobrý časy, že dřív jsme se měli mnohem lépe a teď ta doba nestojí za nic. Možná ale spousta z nás zapomíná na to, jaká velká pozitiva přináší dnešní doba a jaká úskalí přinášely staré “dobré” časy. Rozhodně bychom si ale měli vážit toho, v jaké době žijeme, protože máme blahobyt. Dnes se bezpochyby setkáváme s čím dál více narůstajícími případy s psychickými problémy. Není se vlastně čemu divit, když máme všeho nadbytek, všechno hned a dostupné, naše psychika s tím někdy neví rady. Proč jsou lidé v rozvojových zemích šťastnější, když jsou chudí a tvrdě dřou?

peníze

Možná, že jsou mnohem víc vděčnější, když se jim něco podaří, když nemají vše na dlani, tak jako my. My si věcí velmi brzy přestáváme vážit, a to je ta největší chyba. Zapomínáme být šťastní a neuvědomujeme si, kolik možností v dnešním světě máme. Rozhodně bychom si měli vážit toho, že pro cokoli se rozhodneme, to můžeme mít. Můžeme svobodně cestovat po celém světě, můžeme si vybrat zaměstnání jaké chceme, máme volný čas a všude kolem plno zábavy a můžeme si za peníze koupit cokoli co budeme chtít. I když máme proti dnešní době dost výhrad, neměli bychom zapomínat na to, že máme skvělou zdravotní péči a můžeme být naživu, protože nás neskolí běžné nemoci.

domeček

Nemusíme podstupovat bolestivé zákroky a skoro na vše existují léky. Dnešní doba je ale také tou nejlepší dobou pro neomezenou svobodu. Máme svobodu žít vlastní život podle svých představ, nemáme žádná omezení v lásce a ve svobodném rozhodování. Můžeme žít s kým chceme a můžeme žít i klidně sami. Dnes vás nikdo neodsoudí zato, že jste svobodná žena, která si chce užívat života a nechce se vázat. Už dokážeme žít sami jako individuality bez závislosti na druhém. I bez muže se žena obejde a když něco neumí opravit, od toho tu je hodinový manžel z Pardubic https://www.mvcleaningservices.cz/udrzbarske-prace.