Ten kdo chtěl nové auto si většinou nákup rozmyslel. Jednoduše proto, že ceny za poslední dva roky vyletěly nahoru. I ta nejlevnější auta dnes stojí spoustu peněz, a pro běžně vydělávajícího člověka, který sotva dosáhne na průměrnou mzdu, je to obrovská částka. Proto lidé nákupy novější aut odkládají, přitom mnozí by se bohatě spokojili s autem, které je zánovní a ne úplně nové. Mnohdy jde sehnat auto s najetými pár kilometry za daleko nižší cenu, než by stálo zcela nové. A to se opravdu vyplatí. Jsou dokonce společnosti, které se zabývají prodejem nových a zánovních vozidel.

škoda fabia

Dnešní moderní auta jsou bezpečnější. Nejde jen o to jaké má auto deformační zóny, což stará auta nemají skoro vůbec, ale jde také o počet a rozmístění airbagů, možnost instalace kvalitní a hlavně bezpečné dětské autosedačky, a v neposlední řadě i o mnohé asistenty, které se hlavně při delších cestách opravdu hodí. Moderní auta mají různou výbavu, a pokud byste našli auto které by se vám líbilo, záleží jen na tom, zda vám bude vyhovovat výbava. Současná auta i v základní výbavě nabízí třeba klimatizaci nebo tónovaná skla, díky kterým je potom v autě během léta nižší teplota.

Mezi populární výbavu patří kromě jiného i hlídání mrtvého úhlu a vzdálenosti mezi auty, parkovací asistent nebo třeba dálkově otevírací kufr.

peníze eura

I lehce ojetá auta jsou poptávaná, a pokud by vám takové stačilo ale nemáte stovky tisíc navíc, můžete si pořídit ojeté auto na splátky. Mnoho společností nabízí výhodné půjčky bez navýšení, díky kterým můžete odjet zánovním autem ihned po podpisu smlouvy. Jediné co si musíte hlídat je, abyste spláceli včas. Najděte si svoje nové auto, které bude odpovídat vašim představám a užívejte si bezpečnější a pohodlnější jízdu. Za pár let můžete mít zcela splaceno, proto nákup nemusíte odkládat na neurčito.